Pano Kliması

pano kliması

Pano Kliması (Pano Soğutucu)

IceAir Pano Kliması çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. IceAir Pano Klimalarımızda 16 çeşit farklı ölçülerde tasarımlarımız vardır.

Pano klimaları, sanayide kullanılmakta olan çeşitli makinelerde, asansör sektöründe, çeşitli amaçlar için üretilmiş motor kontrol ünitelerinde, ilaç sanayisinde, otomotiv sanayisinde çeşitli CNC tezgahlarında, gıda işletmelerinde, beyaz eşya üretiminde faaliyet gösteren fabrikalarda ve ayrıca otomasyon panolarının soğutma uygulamalarında kullanma amaçlı tasarlanmışlardır. Pano klimalarında A sınıfı tabir edilen kompresör, fan kullanılmaktadır.

Pano klimaları (soğutucular) sıcaklığın +55°C’ye kadar çıkabildiği ortamlarda kullanılabilir. Bu klimalar, pano içi istenen sıcaklık çevre sıcaklığından düşük olduğunda veya yüksek ısının giderilmesi gereken durumlar için uygundur. Dış hava devresinin iç kısmına yerleştirilen filtre sayesinde çevre havada ne kadar toz veya yağ parçacıkları olsa da (klima) soğutucu çalışabilir. Filtrenin değiştirilmesi çok kolay ve ucuzdur. Filtreyi değiştirerek cihazın kullanım ömrü boyunca verimli çalışması sağlanır.

Monoblock bir cihazdır. Portatiftir tekerliklidir istediginiz yere noktasal soğutma yapar. Elektrik kapağına yük yapmaz esnek fleksi boru ile soguk havayı istediğiniz yöne yönlendirebilirsiniz. 10.000 watt 3hp gücündedir. 33540 btu kapasitesine sahiptir. Hava debisi evaparatör 1800 metreküp kondenser 5000 metreküptür.

A sınıfı daıkın scrool kompresörlüdür. Fanlar ebm alman malıdır. Tek bir ünite ile 8 adet panonuzu klimatize eder. Dijital kontrol sistemlidir. İsteğe bağlı olarak heat pump özelliği vardır.

Rital pano kliması bakım ve onarımını yapmaktayız. Cosmotech marka pano klimasının bakım ve onarımı yapmaktayız. Pono iklimlendirme sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz. Server soğutma sistemleri yapmaktayız. Kabinet sosğutma sistemleri yapmaktayız. Özel sipariş ile Pano Soğutma Sistemleri tasarlanmakta ve yerine uygun çözümler sunulmaktadır.

Konfor , kalite ve güven farkını 21 yıllık sektör tecrübesi olan IceAir klima ve soğutma sistemleri ile yaşayın.

Telekom Pano Klima ; dış ortamlar için tasarladığımız outdoor pano tipi klimadır.
Merkezi Pano Tipi Klima; esnek fleksi yalıtımlı borular ile birden çok panonuzun klimatize edilmesini sağlar.
Portatif Pano Tipi Klima; acil durumlarda tekerlek sistemi ile istenilen yerde soğukhavayı pano içerisine esnek fleksi borularla taşıyabilirsiniz.
Pano tipi mini chiller ile özel uygulamalarda elektrik akımından etkilemeyen sıvı yağı soğutup elektrik panolarını soğutmaktayız.

500 watt , 1000 watt , 1500 watt , 1750 watt , 2000 watt , 2300 watt , 2400 watt , 2500 watt , 3000 watt , 4000 watt , 4500 watt , 5000 watt , 5500 watt , 6000 watt , 6500 watt , 7000 watt , 8000 watt , 9000 watt , 10000 watt , 15000 watt , 20000 watt kapasitelerinde pano kliması imalatlarımız vardır.

* Atex tehlikeli alanlarda pano tipi klimalar ,
* Patlamaya dayanıklı exproff pano tipi klimalar ,
* Baca analizör pencere tipi klimalar.

IceAir klima ve soğutma sistemleri; soğutma sistemi konusunda kurumsal firmalara özel çözümler sunarak soğutma sistemleri alanında lider firma olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu bağlamda müşterilerimize özel çözümler sunarak zamanında ve kaliteli işçilik hizmeti sunmak firmamızın vazgeçilmez politikasıdır.


Pano Klimalarımızın Özellikleri

* Genişletilmiş kondanser yüzey alanına sahiptir.
* Endüstriyel ortamlara uyum sağlayan aksiyel fan sayesinde yüksek kondanser fan debisi vardır.
* Aşırı sıcak tozlu yağlı ortamlarda rahat çalışır, termik açmaz.
* IceAir pano klimalarımızda pano klimasına uygun Toshiba marka rotary klima kompresörü kullanılmaktadır.
* IceAir pano klimalarımızda kullanılan ekipmanlar EBM papst marka Alman fanları kullanılmaktadır uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
* Aksiyel fan sayesinde kondanser basınç kayıpları minimize edilmiştir.
* Alçak basınç, yüksek basınç ve aşırı akıma karşı koruyucu önlem alınmıştır.
* Dijital gösterge paneli sayesinde alt limit ve üst limit sıcaklık kontrolu yapılabilmektedir.

Görseller

 • exproff klima

  Exproff Klima

  Gücü: 5 hp 15 kw , Soğutma Kapasitesi : 50.000 btu , Evaparator Üfleme Debisi : 2500 metreküp , Akışkan Cinsi : 407 c

 • paket soğutucu

  Paket Soğutucu Klima

  Genizletilmiş kondanser sayesinde rahat çalışır aşırı amper çekmez.

 • İnverter Pano Kliması 2020

 • Sulu Tip Pano Kliması 2020

 • Pano Kliması , 5.000 watt - 15.000 watt özel ölçülerde

 • Pano Kliması 2020

 • Pano Kliması

 • Pano Kliması

 • Pano Kliması

 • Pano Kliması

 • Pano Kliması Arge

 • Pano Kliması Özel Tasarım

Videolarımız

Ürün ve Servislerimiz

Online Sipariş
Ürün Özelliklerimiz
 • Dokunmatik Kontrol Paneli
 • Akıllı Defrost
 • Kompakt Tasarım
 • Kapsamlı Güvenlik Önlemleri
 • Kolay Hata Tespiti
 • Yüksek Verim
 • Düşük Maliyet