Hakkımızda

Tüm ürünlerimiz bilgisayar ortamında çizimi yapılarak hazırlanmıştır. Pano Klimalarımızda 16 çeşit farklı ölçülerde tasarımlarımız vardır. Asansör kliması ile asansör kabinlerinde oluşan kötü kokuları ve zamanla oluşan küfleri bakterileri üzerinde bulunan hepa filtresi sayesinde ortadan kaldırmaktadır. Kabin klimalarının kabin üstüne veya kabin içine isteğe bağlı olarak özel ölçülerde imalatı yapılmaktdır.

IceAir klima ve soğutma sistemleri ege bölgesinde bireysel kullanıcılara , kurumlara ve firmalara ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunmaktadır. İzmir , Manisa , Muğla , Aydın vs. ile ve ilçelerde her türlü soğutma çözümleri sunmaktayız.

Vizyonumuz yenilikçi tasarımlarımızla arge çalışmalarımızla piyasada uygulaması olmayan ürünleri tasarlamak projelendirmek uygulama alanında yaygınlaştırmak.

Misyonumuz tüketiciye hızlı ve ekonomik yönden en iyi hizmet vermek adına inovasyon çalışmalarımız yogun bir şekilde devam etmektedir. Tek bir ürünü 3 farklı bir amaçta kullanabilmekteyiz hazırda olan bir ürüne tek bir malzeme ekleyerek ürün özelligini arttırıyoruz.

Konfor , kalite ve güven farkını 21 yıllık sektör tecrübesi olan IceAir klima ve soğutma sistemleri ile yaşayın.

IceAir klima ve soğutma sistemleri; soğutma sistemi konusunda kurumsal firmalara özel çözümler sunarak soğutma sistemleri alanında lider firma olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu bağlamda müşterilerimize özel çözümler sunarak zamanında ve kaliteli işçilik hizmeti sunmak firmamızın vazgeçilmez politikasıdır.


Başlıca Ürünlerimiz

Rack Kabin Kliması

Ürün ve Servislerimiz

Online Sipariş
Ürün Özelliklerimiz
  • Dokunmatik Kontrol Paneli
  • Akıllı Defrost
  • Kompakt Tasarım
  • Kapsamlı Güvenlik Önlemleri
  • Kolay Hata Tespiti
  • Yüksek Verim
  • Düşük Maliyet